Dzień Przedszkolaka

Dziś obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Galeria z zabaw na świeżym powietrzu już wkrótce w zakładce wydarzenia przedszkolne.

ZEBRANIA Z RODZICAMI!

Drodzy Rodzice! Zapraszamy na zebrania informacyjne. Ze względu na dużą ilość grup spotkania odbędą się w dwóch turach. W środę 12 września 2018 r. o godz. 16.00 zebranie dla Rodziców dzieci 3 i 4 letnich z grup: I, II, IV, VI i IX. Początek spotkania w sali grupy I, następnie w swoich grupach. W czwartek 13 września 2018 r. o godz. 16.00 zebranie dla Rodziców dzieci 5 i 6 letnich.

ZMIANA TERMINU UROCZYSTEGO OTWARCIA PRZEDSZKOLA!

Drodzy Rodzice! Z przyczyn od nas niezależnych uroczyste otwarcie przedszkola odbędzie się w piątek 31 sierpnia o godz.10.00. Przepraszamy za zmiany i jeszcze raz serdecznie ZAPRASZAMY!!!

error: Content is protected !!