KONKURS

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-6 lat oraz 7-10 lat do udziału w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Zachodniopomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Szczecinie pod nazwą „Pokażę Wam, jak o uśmiech dbam”. Konkurs zorganizowany jest w ramach akcji profilaktyki zdrowia jamy ustnej i zapobiegania próchnicy wśród dzieci z województwa zachodniopomorskiego, także tych pozostających w domach w związku z pandemią koronawirusa. Celem konkursu jest wzmocnienie roli dziecka w kształtowaniu zdrowia.

UWAGA – DYŻUR LETNI !

Informujemy Państwa, iż dyżur letni w „Bajkowym” Przedszkolu Publicznym Nr 8 w Policach w roku szkolnym 2019/2020 trwać będzie od 01.07.2020r. do 14.08.2020 r. Rodzice, którzy są zainteresowani zapisaniem dziecka na dyżur proszeni są o zgłoszenie tego faktu w okresie od 25.05.2020 r. do 29.05.2020 r. mailowo na adres: rodzicepp8police@wp.pl W tytule maila prosimy podać: DYŻUR LETNI. W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci obojga rodziców pracujących lub rodziców pracujących, samotnie.

UWAGA RODZICE !

Od dn. 13.05.2020r. wszelkie informacje (w tym zapytania, deklaracje i inne druki) prosimy przesyłać na adres: rodzicepp8police@wp.pl

error: Content is protected !!