XII Przegląd Teatrzyków Dziecięcych

W dniach 08.03. – 10.03. odbył się w naszym przedszkolu XII PRZEGLĄD TEATRZYKÓW DZIECIĘCYCH, podczas którego zaprezentowały się dzieci ze wszystkich przedszkoli Gminy Police oraz z Nowego Warpna.

Pierwszy dzień przeglądu rozpoczął się występem gospodarzy, czyli dzieci z naszego przedszkola z grupy V Krasnali i grupy IV Misiaków! 5- i 6-latki przygotowane przez p. Jolę Siedlecką, p. Izę Kalitę, p. Małgosię Utrat i p. Anię Ordak – Radny  PRZEDSTAWIŁY SPEKTAKL PT. „NOC U WEDLA”.

FB_IMG_1459429161899

Tego dnia obejrzeliśmy również przedstawienie pt. „Królewna Gburka” przygotowane przez dzieci z Przedszkola „Złota Rybka w Nowym Warpnie” oraz Przedszkole Publiczne Nr 10 w Policach wystawiło sztukę pt. „Dziura w płocie”.

Drugi dzień przeglądu to występy: Przedszkola z Tanowa ze spektaklem „Ptasia opowieść o wiośnie”, Przedszkola Publicznego Nr 11 w Policach z przedstawieniem pt. „W książkowej krainie” oraz Przedszkola Publicznego Nr 5 im. W. Chotomskiej w Policach z bajką pt. „Owieczka”.

Ostatniego dnia zaprezentowali się natomiast goście:z Przedszkola Publicznego Nr 9 „Tęczowa Kraina” w przedstawieniu pt. „Kozucha Kłamczucha”, z „Leśnego” Przedszkola Publicznego Nr 6 w Policach w bajce pt. „Powitanie wiosny” , z „Calineczki” – Przedszkola Publicznego Nr 1 w Policach w spektaklu pt. „Przygoda żabki” oraz wystąpiły również dzieci z Przedszkola w Trzebieży z przedstawieniem pt. „Figuraki”.

Zapraszamy do Galerii!!!

Skip to content